370 000 €
1850 €/m²
Property 59540 photo 1
Property 59540 photo 2
Property 59540 photo 3
Property 59540 photo 4
Property 59540 photo 5
Property 59540 photo 6
Property 59540 photo 7
Property 59540 photo 8
Property 59540 photo 9
Property 59540 photo 10
Property 59540 photo 11
Property 59540 photo 12
Property 59540 photo 13
Property 59540 photo 14
Property 59540 photo 15
Property 59540 photo 16
Property 59540 photo 17
Property 59540 photo 18
Property 59540 photo 19
Property 59540 photo 20
Property 59540 photo 21
Property 59540 photo 22
Property 59540 photo 23
Property 59540 photo 24
Property 59540 photo 25
Property 59540 photo 26
Property 59540 photo 27
Property 59540 photo 28

Details

  • Rok budowy: 2010
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 740 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Usługi

  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 200 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka, spiżarnia. Drugie piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, ogród, grill, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
495 000 € 2379 €/m²
  • Kod obiektowy 66145
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
368 000 € 2044 €/m²
  • Kod obiektowy 12966
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
405 000 € 1883 €/m²
  • Kod obiektowy 13804
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
360 000 € 2812 €/m²
  • Kod obiektowy 61743
  • Metry kw. 128 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod obiektowy 6403
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
310 000 € 1240 €/m²
  • Kod obiektowy 36451
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
340 000 € 3090 €/m²
  • Kod obiektowy 37651
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 25497
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
472 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 18107
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
330 000 € 891 €/m²
  • Kod obiektowy 24155
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera