330 000 €
892 €/m²
Property 24155 photo 1
Property 24155 photo 2

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2008
  • Liczba pokoi: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Usługi

  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 370 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z 3 sypialnie, jedna kuchnia, 2 łazienek, spiżarnia. Parter się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Domek ma układ przedni także zawiera wyposażenie, kominek, garaż, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 1379 €/m²
  • Kod obiektowy 19026
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
347 000 € 611 €/m²
  • Kod obiektowy 13337
  • Metry kw. 567 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
300 000 € 1363 €/m²
  • Kod obiektowy 19051
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
330 000 € 891 €/m²
  • Kod obiektowy 24155
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
360 000 € 2812 €/m²
  • Kod obiektowy 61743
  • Metry kw. 128 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
340 000 € 3090 €/m²
  • Kod obiektowy 37651
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod obiektowy 13346
  • Metry kw. 139 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
370 000 € 1850 €/m²
  • Kod obiektowy 59540
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
320 000 € 1355 €/m²
  • Kod obiektowy 35103
  • Metry kw. 236 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
310 000 € 1240 €/m²
  • Kod obiektowy 36451
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera