400 000 €
2667 €/m²
Property 25497 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 18000 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 150 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 0 pięter. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
425 000 € 1475 €/m²
  • Kod obiektowy 35101
  • Metry kw. 288 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
330 000 € 891 €/m²
  • Kod obiektowy 24155
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
400 000 € 3200 €/m²
  • Kod obiektowy 65797
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
400 000 € 1379 €/m²
  • Kod obiektowy 19026
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
400 000 € 2298 €/m²
  • Kod obiektowy 39225
  • Metry kw. 174 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
472 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 18107
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
380 000 € 1919 €/m²
  • Kod obiektowy 22184
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
360 000 € 2812 €/m²
  • Kod obiektowy 61743
  • Metry kw. 128 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
430 000 € 1720 €/m²
  • Kod obiektowy 66102
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera