368 000 €
2044 €/m²
Property 12966 photo 1
Property 12966 photo 2
Property 12966 photo 3
Property 12966 photo 4
Property 12966 photo 5
Property 12966 photo 6
Property 12966 photo 7
Property 12966 photo 8
Property 12966 photo 9
Property 12966 photo 10
Property 12966 photo 11
Property 12966 photo 12
Property 12966 photo 13

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2009
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 23 km
  • Odległość od lotniska: 18 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 180 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Drugie piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod obiektowy 6403
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
300 000 € 1363 €/m²
  • Kod obiektowy 19051
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
520 000 € 4160 €/m²
  • Kod obiektowy 8412
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
350 000 € 2121 €/m²
  • Kod obiektowy 10433
  • Metry kw. 165 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
305 000 € 2904 €/m²
  • Kod obiektowy 65881
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
380 000 € 1919 €/m²
  • Kod obiektowy 22184
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Kod obiektowy 4335
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
550 000 € 2244 €/m²
  • Kod obiektowy 16355
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
430 000 € 1720 €/m²
  • Kod obiektowy 66102
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 25497
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 18000 m

Subskrypcja newslettera