1 000 000 €
203 €/m²
Property 58035 photo 1
Property 58035 photo 2
Property 58035 photo 3
Property 58035 photo 4
Property 58035 photo 5
Property 58035 photo 6
Property 58035 photo 7
Property 58035 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość od lotniska: 69 km

Opis

Na sprzedaż Działka4913 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 100 000 € 91 €/m²
  • Kod obiektowy 35041
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
900 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 40796
  • Metry kw. 12458 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
1 100 000 € 687 €/m²
  • Kod obiektowy 10832
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 12107
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 050 000 € 262 €/m²
  • Kod obiektowy 63658
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
1 200 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 22932
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
1 280 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 35825
  • Metry kw. 37500 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 060 000 € 187 €/m²
  • Kod obiektowy 42988
  • Metry kw. 5658 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
1 100 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 4735
  • Metry kw. 12150 m²
  • Odległość do plaży 10 m

Subskrypcja newslettera