1 000 000 €
510 €/m²
Property 61265 photo 1
Property 61265 photo 2
Property 61265 photo 3
Property 61265 photo 4
Property 61265 photo 5
Property 61265 photo 6
Property 61265 photo 7
Property 61265 photo 8
Property 61265 photo 9
Property 61265 photo 10
Property 61265 photo 11
Property 61265 photo 12
Property 61265 photo 13
Property 61265 photo 14
Property 61265 photo 15

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość od lotniska: 60 km

Opis

Na sprzedaż Działka1959 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 1175 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 300 000 € 355 €/m²
  • Kod obiektowy 14553
  • Metry kw. 3659 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 12107
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 280 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 35825
  • Metry kw. 37500 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 000 000 € 510 €/m²
  • Kod obiektowy 61265
  • Metry kw. 1959 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 050 000 € 262 €/m²
  • Kod obiektowy 63658
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
1 100 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 4735
  • Metry kw. 12150 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 000 000 € 193 €/m²
  • Kod obiektowy 59287
  • Metry kw. 5157 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
900 000 € 64 €/m²
  • Kod obiektowy 46557
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
1 100 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 32564
  • Metry kw. 6400 m²
  • Odległość do plaży 600 m

Subskrypcja newslettera