950 000 €
12179 €/m²
Property 60124 photo 1
Property 60124 photo 2
Property 60124 photo 3
Property 60124 photo 4
Property 60124 photo 5
Property 60124 photo 6
Property 60124 photo 7
Property 60124 photo 8
Property 60124 photo 9
Property 60124 photo 10
Property 60124 photo 11
Property 60124 photo 12
Property 60124 photo 13
Property 60124 photo 14
Property 60124 photo 15
Property 60124 photo 16
Property 60124 photo 17
Property 60124 photo 18
Property 60124 photo 19

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 67 km

Sprzedaż
1 200 000 € 4477 €/m²
  • Kod obiektowy 41953
  • Metry kw. 268 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 350 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 65279
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 3
Rekomendowane Sprzedaż
1 250 000 € 5434 €/m²
  • Kod obiektowy 64758
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
850 000 € 2361 €/m²
  • Kod obiektowy 65564
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
960 000 € 928 000 € 4640 €/m²
  • Kod obiektowy 40138
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 65748
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Rekomendowane Sprzedaż
1 100 000 € 960 000 € 3200 €/m²
  • Kod obiektowy 30410
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 15000 m

Subskrypcja newslettera