960 000 €
6400 €/m²
Property 61626 photo 1
Property 61626 photo 2
Property 61626 photo 3
Property 61626 photo 4
Property 61626 photo 5
Property 61626 photo 6
Property 61626 photo 7

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2012
  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Sprzedaż
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 65748
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61624
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 200 000 € 4285 €/m²
  • Kod obiektowy 50227
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Kod obiektowy 37830
  • Metry kw. 170 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
900 000 € 6923 €/m²
  • Kod obiektowy 37962
  • Metry kw. 130 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
1 350 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 65279
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera