1 100 000 € 960 000 €
3200 €/m²
Property 30410 photo 1
Property 30410 photo 2
Property 30410 photo 3
Property 30410 photo 4
Property 30410 photo 5
Property 30410 photo 6
Property 30410 photo 7
Property 30410 photo 8
Property 30410 photo 9
Property 30410 photo 10
Property 30410 photo 11
Property 30410 photo 12
Property 30410 photo 13
Property 30410 photo 14
Property 30410 photo 15
Property 30410 photo 16
Property 30410 photo 17
Property 30410 photo 18
Property 30410 photo 19
Property 30410 photo 20
Property 30410 photo 21
Property 30410 photo 22
Property 30410 photo 23
Property 30410 photo 24
Property 30410 photo 25
Property 30410 photo 26
Property 30410 photo 27
Property 30410 photo 28
Property 30410 photo 29
Property 30410 photo 30
Property 30410 photo 31
Property 30410 photo 32

Details

  • Rok budowy: 2008
  • System ogrzewania: diesel
  • Warunek: Stary budynek
  • Odległość do morza: 15000 m
  • Odległość od lotniska: 44 km

Opis

Na sprzedaż willa o powierzchni 300 metrów kwadratów na Krecie. Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 250 000 € 4166 €/m²
  • Kod obiektowy 33634
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 60634
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 200 000 € 4285 €/m²
  • Kod obiektowy 50227
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 6
Rekomendowane Sprzedaż
1 250 000 € 5434 €/m²
  • Kod obiektowy 64758
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
900 000 € 6923 €/m²
  • Kod obiektowy 37962
  • Metry kw. 130 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod obiektowy 64822
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 65237
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 34811
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 300 000 € 2765 €/m²
  • Kod obiektowy 31833
  • Metry kw. 470 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Kod obiektowy 62213
  • Metry kw. 140 m²
  • Odległość do plaży 10 m

Subskrypcja newslettera