910 000 € 800 000 €
5000 €/m²
Property 52962 photo 1
Property 52962 photo 2
Property 52962 photo 3
Property 52962 photo 4
Property 52962 photo 5
Property 52962 photo 6
Property 52962 photo 7
Property 52962 photo 8
Property 52962 photo 9
Property 52962 photo 10
Property 52962 photo 11
Property 52962 photo 12
Property 52962 photo 13
Property 52962 photo 14
Property 52962 photo 15
Property 52962 photo 16
Property 52962 photo 17
Property 52962 photo 18
Property 52962 photo 19
Property 52962 photo 20
Property 52962 photo 21
Property 52962 photo 22
Property 52962 photo 23
Property 52962 photo 24
Property 52962 photo 25
Property 52962 photo 26
Property 52962 photo 27
Property 52962 photo 28
Property 52962 photo 29
Property 52962 photo 30
Property 52962 photo 31
Property 52962 photo 32
Property 52962 photo 33
Property 52962 photo 34
Property 52962 photo 35
Property 52962 photo 36
Property 52962 photo 37
Property 52962 photo 38

Details

  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 80 km

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 160 metrów kwadratów na Krecie. Parter się z 2 salonów z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 4 sypialnie, 2 łazienek. Willa ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, basen, ogród, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod obiektowy 62221
  • Metry kw. 142 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Kod obiektowy 62608
  • Metry kw. 357 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 32783
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 8
Rekomendowane Sprzedaż
1 100 000 € 960 000 € 3200 €/m²
  • Kod obiektowy 30410
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod obiektowy 62220
  • Metry kw. 142 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
960 000 € 2526 €/m²
  • Kod obiektowy 38249
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 220 000 € 2355 €/m²
  • Kod obiektowy 52429
  • Metry kw. 518 m²
  • Odległość do plaży 770 m

Subskrypcja newslettera