75 000 €
119 €/m²
Property 60490 photo 1
Property 60490 photo 2
Property 60490 photo 3
Property 60490 photo 4
Property 60490 photo 5
Property 60490 photo 6
Property 60490 photo 7
Property 60490 photo 8
Property 60490 photo 9
Property 60490 photo 10
Property 60490 photo 11
Property 60490 photo 12
Property 60490 photo 13
Property 60490 photo 14

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,24
  • Odległość do morza: 26000 m
  • Odległość od lotniska: 68 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka630 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
70 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 43823
  • Metry kw. 1400 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
68 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 56632
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
80 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 10110
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
90 000 € 193 €/m²
  • Kod obiektowy 35494
  • Metry kw. 465 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
64 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 12346
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
70 000 € 46 €/m²
  • Kod obiektowy 43631
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
80 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 39853
  • Metry kw. 4063 m²
  • Odległość do plaży 7200 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 35724
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
100 000 € 287 €/m²
  • Kod obiektowy 48300
  • Metry kw. 348 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
100 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 35495
  • Metry kw. 465 m²
  • Odległość do plaży 14000 m

Subskrypcja newslettera