80 000 €
160 €/m²
Property 35724 photo 1
Property 35724 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 35
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 175 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
90 000 € 461 €/m²
  • Kod obiektowy 35818
  • Metry kw. 195 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
100 000 € 186 €/m²
  • Kod obiektowy 50159
  • Metry kw. 537 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
80 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 10110
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
110 000 € 235 €/m²
  • Kod obiektowy 62212
  • Metry kw. 468 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
110 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 43634
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
100 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 49901
  • Metry kw. 4550 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
110 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 33361
  • Metry kw. 2250 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
80 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 43825
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
110 000 € 117 €/m²
  • Kod obiektowy 49319
  • Metry kw. 940 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
90 000 € 430 €/m²
  • Kod obiektowy 35819
  • Metry kw. 209 m²
  • Odległość do plaży 650 m

Subskrypcja newslettera