Sprzedaż - Działka 4589 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
270 000 € 215 000 €
46 €/m²
Property 3455 photo 1
Property 3455 photo 2
Property 3455 photo 3
Property 3455 photo 4
Property 3455 photo 5
Property 3455 photo 6

Details

  • Plaża: песчано-галечный
  • Odległość do morza: 450 m
  • Odległość od lotniska: 91 km

Opis

Na sprzedaż Działka4589 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 46005
  • Metry kw. 4078 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
219 000 € 438 €/m²
  • Kod obiektowy 59630
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
250 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 47242
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
225 000 € 163 €/m²
  • Kod obiektowy 38887
  • Metry kw. 1379 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
320 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 63028
  • Metry kw. 4006 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
280 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 60687
  • Metry kw. 4050 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
250 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 33301
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
400 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 2725
  • Metry kw. 12100 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
280 000 € 46 €/m²
  • Kod obiektowy 62824
  • Metry kw. 5980 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
300 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 19485
  • Metry kw. 8268 m²
  • Odległość do plaży 900 m

Subskrypcja newslettera