950 000 €
254 €/m²
Property 60812 photo 1
Property 60812 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1,6
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Działka3734 metrów kwadratowych na Thassos. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 2426 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
950 000 € 254 €/m²
  • Kod obiektowy 60812
  • Metry kw. 3734 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 300 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 3850
  • Metry kw. 11700 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
800 000 € 471 €/m²
  • Kod obiektowy 62894
  • Metry kw. 1696 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
800 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 3750
  • Metry kw. 11250 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 63626
  • Metry kw. 3350 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
1 100 000 € 174 €/m²
  • Kod obiektowy 6471
  • Metry kw. 6320 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 000 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 3849
  • Metry kw. 18250 m²
  • Odległość do plaży 800 m

Subskrypcja newslettera