Na zapytanie
Property 63626 photo 1
Property 63626 photo 2
Property 63626 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 250 m

Opis

Na sprzedaż Działka3350 metrów kwadratowych na Thassos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody. Pozwolenie na budowę do 2010 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 430 €/m²
  • Kod obiektowy 31000
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
600 000 €
  • Kod obiektowy 3509
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
75 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 20312
  • Metry kw. 776 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
350 000 € 948 €/m²
  • Kod obiektowy 59541
  • Metry kw. 369 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
80 000 € 410 €/m²
  • Kod obiektowy 6453
  • Metry kw. 195 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
150 000 € 342 €/m²
  • Kod obiektowy 63564
  • Metry kw. 438 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
950 000 € 254 €/m²
  • Kod obiektowy 60812
  • Metry kw. 3734 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
500 000 € 236 €/m²
  • Kod obiektowy 62895
  • Metry kw. 2113 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
195 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 63662
  • Metry kw. 985 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
500 000 € 609 €/m²
  • Kod obiektowy 60800
  • Metry kw. 820 m²
  • Odległość do plaży 650 m

Subskrypcja newslettera