1 150 000 € 1 060 000 €
4000 €/m²
Property 60937 photo 1
Property 60937 photo 2
Property 60937 photo 3
Property 60937 photo 4
Property 60937 photo 5
Property 60937 photo 6
Property 60937 photo 7
Property 60937 photo 8
Property 60937 photo 9
Property 60937 photo 10
Property 60937 photo 11
Property 60937 photo 12
Property 60937 photo 13
Property 60937 photo 14
Property 60937 photo 15
Property 60937 photo 16
Property 60937 photo 17
Property 60937 photo 18
Property 60937 photo 19
Property 60937 photo 20
Property 60937 photo 21
Property 60937 photo 22
Property 60937 photo 23
Property 60937 photo 24
Property 60937 photo 25
Property 60937 photo 26
Property 60937 photo 27

Details

  • Rok budowy: 2008
  • Rok remontu: 2019
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: gaz
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Odległość do morza: 4500 m
  • Odległość od lotniska: 28 km

Usługi

  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 265 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z 2 sypialnie, jedna kuchnia, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna kuchnia, 3 łazienek z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Budynek ma układ przedni także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, ogród, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 200 000 € 2608 €/m²
  • Kod obiektowy 42118
  • Metry kw. 460 m²
  • Odległość do plaży 15400 m
Sprzedaż
1 450 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 58534
  • Metry kw. 580 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
1 050 000 € 3500 €/m²
  • Kod obiektowy 54731
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 300 000 € 3051 €/m²
  • Kod obiektowy 19115
  • Metry kw. 426 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
1 600 000 € 3047 €/m²
  • Kod obiektowy 40591
  • Metry kw. 525 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
980 000 € 1093 €/m²
  • Kod obiektowy 60917
  • Metry kw. 896 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
960 000 € 1411 €/m²
  • Kod obiektowy 43362
  • Metry kw. 680 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
950 000 € 1583 €/m²
  • Kod obiektowy 12070
  • Metry kw. 600 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 700 000 € 2016 €/m²
  • Kod obiektowy 41086
  • Metry kw. 843 m²
  • Odległość do plaży 5400 m
Sprzedaż
1 700 000 € 925 €/m²
  • Kod obiektowy 60954
  • Metry kw. 1836 m²
  • Rooms 16

Subskrypcja newslettera