Sprzedaż - Domek 198 m² na Peloponezie

Grecja Peloponnisos Koryntia Ewrostini Derveni
250 000 €
1263 €/m²
Property 62900 photo 1
Property 62900 photo 2
Property 62900 photo 3
Property 62900 photo 4
Property 62900 photo 5
Property 62900 photo 6
Property 62900 photo 7
Property 62900 photo 8
Property 62900 photo 9
Property 62900 photo 10
Property 62900 photo 11
Property 62900 photo 12
Property 62900 photo 13
Property 62900 photo 14

Details

  • Rok budowy: 2006
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 60 m
  • Odległość od lotniska: 170 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 198 metrów kwadratów na Peloponezie. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z Pierwsze piętro się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Drugie piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, parking, ogród, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja