170 000 €
3953 €/m²
Property 60415 photo 1
Property 60415 photo 2
Property 60415 photo 3
Property 60415 photo 4
Property 60415 photo 5
Property 60415 photo 6
Property 60415 photo 7
Property 60415 photo 8
Property 60415 photo 9
Property 60415 photo 10
Property 60415 photo 11
Property 60415 photo 12
Property 60415 photo 13
Property 60415 photo 14
Property 60415 photo 15

Details

  • Piętro: Piętro 7
  • Rok budowy: 1978
  • Rok remontu: 2014
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 265 m
  • Odległość od lotniska: 109 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 metrów kwadratów na Peloponezie. Mieszkanie znajduje się na na szóstym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
170 000 € 3953 €/m²
  • Kod obiektowy 60415
  • Metry kw. 43 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
225 000 € 3515 €/m²
  • Kod obiektowy 61375
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
154 000 € 3500 €/m²
  • Kod obiektowy 61385
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
195 000 € 3095 €/m²
  • Kod obiektowy 62928
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 3090 €/m²
  • Kod obiektowy 62952
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
137 000 € 1473 €/m²
  • Kod obiektowy 63263
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
145 000 € 2132 €/m²
  • Kod obiektowy 63967
  • Metry kw. 68 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 2388 €/m²
  • Kod obiektowy 64211
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 64666
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera