290 000 €
3919 €/m²
Property 63032 photo 1
Property 63032 photo 2
Property 63032 photo 3
Property 63032 photo 4
Property 63032 photo 5
Property 63032 photo 6
Property 63032 photo 7
Property 63032 photo 8

Details

  • Piętro: Piętro 2
  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 14300 m
  • Odległość od lotniska: 27 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, ogród, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
330 000 € 3666 €/m²
  • Kod obiektowy 56811
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 3734 €/m²
  • Kod obiektowy 56970
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 2783 €/m²
  • Kod obiektowy 57681
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
300 000 € 3529 €/m²
  • Kod obiektowy 57748
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
339 000 € 4985 €/m²
  • Kod obiektowy 57978
  • Metry kw. 68 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
300 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 58058
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 58241
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
305 000 € 3388 €/m²
  • Kod obiektowy 58382
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
320 000 € 5818 €/m²
  • Kod obiektowy 59634
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
310 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • Kod obiektowy 59707
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera