115 000 €
1533 €/m²
Property 63051 photo 1
Property 63051 photo 2
Property 63051 photo 3
Property 63051 photo 4
Property 63051 photo 5
Property 63051 photo 6
Property 63051 photo 7
Property 63051 photo 8
Property 63051 photo 9
Property 63051 photo 10
Property 63051 photo 11
Property 63051 photo 12
Property 63051 photo 13
Property 63051 photo 14

Details

  • Rok budowy: 1992
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: Stary budynek
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Odległość do morza: 100 m

Usługi

  • Access
  • Wymaga naprawy

Opis

Na sprzedaż 1-piętrowy dom o powierzchni 75 metrów kwadratów na Thassos. Dom wolnostojący ma układ wewnętrzny także zawiera markiza, ogród, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 1333 €/m²
  • Kod obiektowy 4003
  • Metry kw. 120 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
160 000 € 1045 €/m²
  • Kod obiektowy 38279
  • Metry kw. 153 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
117 000 € 1409 €/m²
  • Kod obiektowy 59667
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
115 000 € 1533 €/m²
  • Kod obiektowy 63051
  • Metry kw. 75 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
150 000 € 1111 €/m²
  • Kod obiektowy 63797
  • Metry kw. 135 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
115 000 € 1642 €/m²
  • Kod obiektowy 65463
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
162 000 € 2160 €/m²
  • Kod obiektowy 65499
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera