150 000 €
342 €/m²
Property 63564 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 300 m

Opis

Na sprzedaż Działka438 metrów kwadratowych na Thassos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 192 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
175 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 3765
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
150 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 3805
  • Metry kw. 9200 m²
  • Odległość do plaży 380 m
Sprzedaż
170 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 5264
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
130 000 € 325 €/m²
  • Kod obiektowy 4121
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
123 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 40072
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
200 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 60801
  • Metry kw. 4010 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
160 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 50474
  • Metry kw. 5770 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
130 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 5267
  • Metry kw. 1137 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
150 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 55947
  • Metry kw. 4848 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
160 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 19080
  • Metry kw. 4012 m²
  • Odległość do plaży 5 m

Subskrypcja newslettera