170 000 €
68 €/m²
Property 5264 photo 1
Property 5264 photo 2
Property 5264 photo 3
Property 5264 photo 4
Property 5264 photo 5
Property 5264 photo 6
Property 5264 photo 7

Details

  • Plaża: песчаный пляж
  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 1800 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Opis

Na sprzedaż Działka2500 metrów kwadratowych na Thassos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 60809
  • Metry kw. 1327 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 5812
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
200 000 € 487 €/m²
  • Kod obiektowy 59543
  • Metry kw. 410 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
150 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 3860
  • Metry kw. 2995 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
145 000 € 512 €/m²
  • Kod obiektowy 65474
  • Metry kw. 283 m²
  • Odległość do plaży 330 m
Sprzedaż
218 000 € 650 €/m²
  • Kod obiektowy 58350
  • Metry kw. 335 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
175 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 3765
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
150 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 62922
  • Metry kw. 731 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
200 000 € 542 €/m²
  • Kod obiektowy 59542
  • Metry kw. 369 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
230 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 37374
  • Metry kw. 20934 m²
  • Odległość do plaży 600 m

Subskrypcja newslettera