150 000 €
16 €/m²
Property 3805 photo 1
Property 3805 photo 2
Property 3805 photo 3
Property 3805 photo 4
Property 3805 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 380 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Działka9200 metrów kwadratowych na Thassos. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 3805
  • Metry kw. 9200 m²
  • Odległość do plaży 380 m
Sprzedaż
175 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 3765
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
160 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 50474
  • Metry kw. 5770 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
160 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 19080
  • Metry kw. 4012 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
170 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 5264
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
160 000 € 347 €/m²
  • Kod obiektowy 6454
  • Metry kw. 461 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
150 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 62922
  • Metry kw. 731 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
160 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 60809
  • Metry kw. 1327 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 5812
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
200 000 € 487 €/m²
  • Kod obiektowy 59543
  • Metry kw. 410 m²
  • Odległość do plaży 250 m

Subskrypcja newslettera