185 000 € 175 000 €
1458 €/m²
Property 63838 photo 1
Property 63838 photo 2
Property 63838 photo 3
Property 63838 photo 4
Property 63838 photo 5
Property 63838 photo 6
Property 63838 photo 7
Property 63838 photo 8
Property 63838 photo 9

Details

  • Rok budowy: 2008
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do najbliższego miasta: 300 km
  • Odległość od lotniska: 193 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 120 metrów kwadratów na Peloponezie. Domek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z spiżarnia. Parter się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
205 000 € 1752 €/m²
  • Kod obiektowy 61946
  • Metry kw. 117 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 1262 €/m²
  • Kod obiektowy 62900
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
160 000 € 2461 €/m²
  • Kod obiektowy 63211
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
160 000 € 924 €/m²
  • Kod obiektowy 63239
  • Metry kw. 173 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
170 000 € 1011 €/m²
  • Kod obiektowy 63328
  • Metry kw. 168 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
260 000 € 2321 €/m²
  • Kod obiektowy 63505
  • Metry kw. 112 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
185 000 € 175 000 € 1458 €/m²
  • Kod obiektowy 63838
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
230 000 € 1982 €/m²
  • Kod obiektowy 64128
  • Metry kw. 116 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
270 000 € 250 000 € 1851 €/m²
  • Kod obiektowy 64458
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
265 000 € 1766 €/m²
  • Kod obiektowy 64536
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera