270 000 €
4154 €/m²
Property 63932 photo 1
Property 63932 photo 2
Property 63932 photo 3
Property 63932 photo 4
Property 63932 photo 5
Property 63932 photo 6
Property 63932 photo 7
Property 63932 photo 8
Property 63932 photo 9
Property 63932 photo 10
Property 63932 photo 11
Property 63932 photo 12
Property 63932 photo 13
Property 63932 photo 14

Details

  • Piętro: -0,5
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Usługi

  • Telewizja satelitarna
  • Podwójna szyba
  • Schody wewnętrzne
  • Luksusowy Dom
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z jedna łazienka. Parter się z salon, jedna łazienka. Semi-first floor się z jedna sypialnia. Apartament ma układ przedni także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
260 000 € 7222 €/m²
  • Kod obiektowy 60155
  • Metry kw. 36 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
265 000 € 6022 €/m²
  • Kod obiektowy 60156
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
275 000 € 5851 €/m²
  • Kod obiektowy 60158
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
255 000 € 7727 €/m²
  • Kod obiektowy 60161
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
220 000 € 2716 €/m²
  • Kod obiektowy 60192
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 3170 €/m²
  • Kod obiektowy 60327
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
225 000 € 175 000 € 4069 €/m²
  • Kod obiektowy 60384
  • Metry kw. 43 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
275 000 € 4365 €/m²
  • Kod obiektowy 60392
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 3555 €/m²
  • Kod obiektowy 60397
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
300 000 € 3658 €/m²
  • Kod obiektowy 60429
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera