145 000 €
2132 €/m²
Property 63967 photo 1
Property 63967 photo 2
Property 63967 photo 3
Property 63967 photo 4
Property 63967 photo 5
Property 63967 photo 6
Property 63967 photo 7
Property 63967 photo 8
Property 63967 photo 9
Property 63967 photo 10
Property 63967 photo 11
Property 63967 photo 12
Property 63967 photo 13
Property 63967 photo 14
Property 63967 photo 15
Property 63967 photo 16
Property 63967 photo 17
Property 63967 photo 18

Details

  • Piętro: Piętro 2
  • Rok budowy: 2023
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 144 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68 metrów kwadratów na Peloponezie. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera basen komunalny, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
148 000 € 2960 €/m²
  • Kod obiektowy 51315
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 3953 €/m²
  • Kod obiektowy 60415
  • Metry kw. 43 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
154 000 € 3500 €/m²
  • Kod obiektowy 61385
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
195 000 € 3095 €/m²
  • Kod obiektowy 62928
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 3090 €/m²
  • Kod obiektowy 62952
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
145 000 € 2132 €/m²
  • Kod obiektowy 63967
  • Metry kw. 68 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 2388 €/m²
  • Kod obiektowy 64211
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 64666
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
140 000 € 2153 €/m²
  • Kod obiektowy 66001
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera