285 000 €
2096 €/m²
Property 63968 photo 1
Property 63968 photo 2
Property 63968 photo 3
Property 63968 photo 4
Property 63968 photo 5
Property 63968 photo 6
Property 63968 photo 7
Property 63968 photo 8
Property 63968 photo 9
Property 63968 photo 10
Property 63968 photo 11
Property 63968 photo 12
Property 63968 photo 13
Property 63968 photo 14
Property 63968 photo 15
Property 63968 photo 16
Property 63968 photo 17
Property 63968 photo 18

Details

  • Piętro: Piętro 1
  • Rok budowy: 2023
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 144 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 136 metrów kwadratów na Peloponezie. Mieszkanie składa się z 2 pięter. Parter się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera basen komunalny, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 60618
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
290 000 € 3625 €/m²
  • Kod obiektowy 61388
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
340 000 € 3300 €/m²
  • Kod obiektowy 63502
  • Metry kw. 103 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
280 000 € 2545 €/m²
  • Kod obiektowy 63512
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
285 000 € 2095 €/m²
  • Kod obiektowy 63968
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
375 000 € 4166 €/m²
  • Kod obiektowy 65538
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 66114
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera