Sprzedaż - Działka 4550 m² na Chalkidiki

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Nea Potidaia
100 000 €
21 €/m²
Property 49901 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 57 km

Opis

Na sprzedaż Działka4550 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
120 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 11465
  • Metry kw. 5250 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
130 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 49322
  • Metry kw. 2400 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
90 000 € 193 €/m²
  • Kod obiektowy 35494
  • Metry kw. 465 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
110 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 33361
  • Metry kw. 2250 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
110 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 5434
  • Metry kw. 1320 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
100 000 € 270 €/m²
  • Kod obiektowy 48301
  • Metry kw. 370 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
125 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 39849
  • Metry kw. 4946 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
100 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 49901
  • Metry kw. 4550 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
130 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 58988
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
130 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 61856
  • Metry kw. 2650 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera