350 000 €
742 €/m²
Property 64659 photo 1
Property 64659 photo 2
Property 64659 photo 3
Property 64659 photo 4
Property 64659 photo 5
Property 64659 photo 6
Property 64659 photo 7

Details

  • Rok budowy: 1990
  • Levels: 4
  • Odległość do morza: 3100 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 472 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 4 pięter. Piwnica się z Parter się z Pierwsze piętro się z Drugie piętro się z Budynek ma układ przedni

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
360 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 40297
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
350 000 € 741 €/m²
  • Kod obiektowy 64659
  • Metry kw. 472 m²
  • Odległość do plaży 3100 m
Sprzedaż
420 000 € 1750 €/m²
  • Kod obiektowy 10789
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
325 000 € 1805 €/m²
  • Kod obiektowy 34874
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
330 000 € 1294 €/m²
  • Kod obiektowy 45492
  • Metry kw. 255 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
300 000 € 1554 €/m²
  • Kod obiektowy 35235
  • Metry kw. 193 m²
  • Odległość do plaży 9500 m
Sprzedaż
360 000 € 2400 €/m²
  • Kod obiektowy 33660
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
450 000 € 724 €/m²
  • Kod obiektowy 26164
  • Metry kw. 621 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
350 000 € 1029 €/m²
  • Kod obiektowy 36699
  • Metry kw. 340 m²
  • Odległość do plaży 9000 m

Subskrypcja newslettera