72 000 €
2057 €/m²
Property 64703 photo 1
Property 64703 photo 2
Property 64703 photo 3
Property 64703 photo 4
Property 64703 photo 5
Property 64703 photo 6
Property 64703 photo 7
Property 64703 photo 8
Property 64703 photo 9
Property 64703 photo 10

Details

  • Rok budowy: 1977
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: gaz
  • Bedrooms: 1
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Usługi

  • Wifi
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
105 000 € 4200 €/m²
  • Kod obiektowy 63397
  • Metry kw. 25 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
83 000 € 1660 €/m²
  • Kod obiektowy 63520
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
64 000 € 2206 €/m²
  • Kod obiektowy 63795
  • Metry kw. 29 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
105 000 € 3181 €/m²
  • Kod obiektowy 63909
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
95 000 € 2317 €/m²
  • Kod obiektowy 63986
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
78 000 € 2108 €/m²
  • Kod obiektowy 64151
  • Metry kw. 37 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
68 000 € 2266 €/m²
  • Kod obiektowy 64155
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
75 000 € 2272 €/m²
  • Kod obiektowy 64282
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
65 000 € 2166 €/m²
  • Kod obiektowy 64439
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera