Sprzedaż - Działka 2500 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Sikia Sikia
55 000 €
22 €/m²
Property 64711 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 2400 m
  • Odległość od lotniska: 139 km

Opis

Na sprzedaż Działka2500 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 60395
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
60 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 59588
  • Metry kw. 1837 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
62 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 59706
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
68 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 10923
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 63796
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
55 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 64711
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
64 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 33813
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
45 000 € 292 €/m²
  • Kod obiektowy 64780
  • Metry kw. 154 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 29621
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
60 000 € 234 €/m²
  • Kod obiektowy 30551
  • Metry kw. 256 m²
  • Odległość do plaży 3500 m

Subskrypcja newslettera