110 000 €
3929 €/m²
Property 65251 photo 1
Property 65251 photo 2
Property 65251 photo 3
Property 65251 photo 4
Property 65251 photo 5
Property 65251 photo 6
Property 65251 photo 7
Property 65251 photo 8
Property 65251 photo 9
Property 65251 photo 10
Property 65251 photo 11
Property 65251 photo 12
Property 65251 photo 13
Property 65251 photo 14

Details

  • Piętro: Piętro 4
  • Rok budowy: 1974
  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 2
  • Zakwaterowanie: 28
  • System ogrzewania: gaz
  • Type of flooring: tiles- wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Usługi

  • Winda

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 1851 €/m²
  • Kod obiektowy 48458
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
108 000 € 3600 €/m²
  • Kod obiektowy 59744
  • Metry kw. 30 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
110 000 € 3928 €/m²
  • Kod obiektowy 65251
  • Metry kw. 28 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
135 000 € 1115 €/m²
  • Kod obiektowy 57535
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
161 000 € 1490 €/m²
  • Kod obiektowy 53260
  • Metry kw. 108 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
155 000 € 2039 €/m²
  • Kod obiektowy 65272
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
150 000 € 2678 €/m²
  • Kod obiektowy 12503
  • Metry kw. 56 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
125 000 € 1562 €/m²
  • Kod obiektowy 65788
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
147 000 € 3127 €/m²
  • Kod obiektowy 56290
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
97 000 € 3233 €/m²
  • Kod obiektowy 65016
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera