614 000 €
6396 €/m²
Property 65339 photo 1
Property 65339 photo 2
Property 65339 photo 3
Property 65339 photo 4
Property 65339 photo 5
Property 65339 photo 6
Property 65339 photo 7
Property 65339 photo 8

Details

  • Piętro: Piętro 2
  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 3
  • Zakwaterowanie: 96
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1900 m
  • Odległość od lotniska: 26 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 96 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka, spiżarnia. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, trawę, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
587 500 € 6994 €/m²
  • Kod obiektowy 65341
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 50894
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
850 000 € 6296 €/m²
  • Kod obiektowy 58341
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
705 000 € 5507 €/m²
  • Kod obiektowy 65052
  • Metry kw. 128 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
890 000 € 4450 €/m²
  • Kod obiektowy 62009
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
510 000 € 3187 €/m²
  • Kod obiektowy 65254
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
620 000 € 4133 €/m²
  • Kod obiektowy 65460
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera