75 000 €
3000 €/m²
Property 65826 photo 1
Property 65826 photo 2
Property 65826 photo 3
Property 65826 photo 4
Property 65826 photo 5
Property 65826 photo 6
Property 65826 photo 7
Property 65826 photo 8
Property 65826 photo 9
Property 65826 photo 10
Property 65826 photo 11
Property 65826 photo 12
Property 65826 photo 13
Property 65826 photo 14

Details

  • Rok budowy: 1960
  • Rok remontu: 2022
  • Liczba pokoi: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 4 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25 metrów kwadratów na Korfu. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera klimatyzacja.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
95 000 € 2567 €/m²
  • Kod obiektowy 44335
  • Metry kw. 37 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
89 783 € 1575 €/m²
  • Kod obiektowy 44426
  • Metry kw. 57 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
110 000 € 1309 €/m²
  • Kod obiektowy 65076
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
75 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 65826
  • Metry kw. 25 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
95 000 € 1938 €/m²
  • Kod obiektowy 65886
  • Metry kw. 49 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
70 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 66059
  • Metry kw. 14 m²
  • Rooms 1

Subskrypcja newslettera