3 000 000 €
7264 €/m²
Property 66027 photo 1
Property 66027 photo 2
Property 66027 photo 3
Property 66027 photo 4
Property 66027 photo 5
Property 66027 photo 6
Property 66027 photo 7
Property 66027 photo 8
Property 66027 photo 9
Property 66027 photo 10
Property 66027 photo 11
Property 66027 photo 12
Property 66027 photo 13
Property 66027 photo 14
Property 66027 photo 15
Property 66027 photo 16
Property 66027 photo 17
Property 66027 photo 18
Property 66027 photo 19
Property 66027 photo 20
Property 66027 photo 21
Property 66027 photo 22
Property 66027 photo 23
Property 66027 photo 24
Property 66027 photo 25
Property 66027 photo 26
Property 66027 photo 27
Property 66027 photo 28
Property 66027 photo 29
Property 66027 photo 30
Property 66027 photo 31
Property 66027 photo 32
Property 66027 photo 33
Property 66027 photo 34
Property 66027 photo 35
Property 66027 photo 36
Property 66027 photo 37
Property 66027 photo 38

Details

  • Rok budowy: 1999
  • Liczba pokoi: 8
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 61 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Sprzedaż
3 000 000 € 7915 €/m²
  • Kod obiektowy 56466
  • Metry kw. 379 m²
  • Odległość do plaży 37 m
Sprzedaż
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • Kod obiektowy 62228
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
3 200 000 € 7881 €/m²
  • Kod obiektowy 54602
  • Metry kw. 406 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Kod obiektowy 58507
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
2 986 000 € 2 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod obiektowy 49030
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
3 200 000 € 6274 €/m²
  • Kod obiektowy 62197
  • Metry kw. 510 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
4 198 000 € 13159 €/m²
  • Kod obiektowy 58524
  • Metry kw. 319 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
2 490 000 € 3830 €/m²
  • Kod obiektowy 62543
  • Metry kw. 650 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera