2 490 000 €
3831 €/m²
Property 62543 photo 1
Property 62543 photo 2
Property 62543 photo 3
Property 62543 photo 4
Property 62543 photo 5
Property 62543 photo 6
Property 62543 photo 7
Property 62543 photo 8
Property 62543 photo 9
Property 62543 photo 10
Property 62543 photo 11
Property 62543 photo 12
Property 62543 photo 13
Property 62543 photo 14
Property 62543 photo 15
Property 62543 photo 16

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2014
  • Liczba pokoi: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • Odległość do morza: 4100 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 87 km

Sprzedaż
2 490 000 € 3830 €/m²
  • Kod obiektowy 62543
  • Metry kw. 650 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 000 000 € 7142 €/m²
  • Kod obiektowy 37779
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 000 000 € 8000 €/m²
  • Kod obiektowy 48612
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
3 200 000 € 6274 €/m²
  • Kod obiektowy 62197
  • Metry kw. 510 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod obiektowy 58324
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod obiektowy 61298
  • Metry kw. 582 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
3 200 000 € 7881 €/m²
  • Kod obiektowy 54602
  • Metry kw. 406 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Kod obiektowy 63365
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera