1 300 000 €
9489 €/m²
Property 66119 photo 1
Property 66119 photo 2
Property 66119 photo 3

Details

  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 137 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 600 000 € 11851 €/m²
  • Kod obiektowy 62309
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Kod obiektowy 64114
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Kod obiektowy 64217
  • Metry kw. 129 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 250 000 € 10593 €/m²
  • Kod obiektowy 64235
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 300 000 € 9629 €/m²
  • Kod obiektowy 64248
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Kod obiektowy 64413
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 750 000 € 15086 €/m²
  • Kod obiektowy 64414
  • Metry kw. 116 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Kod obiektowy 64496
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 533 000 € 11976 €/m²
  • Kod obiektowy 64589
  • Metry kw. 128 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 200 000 € 9022 €/m²
  • Kod obiektowy 65204
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera