80 000 €
1600 €/m²
Property 66148 photo 1
Property 66148 photo 2
Property 66148 photo 3
Property 66148 photo 4
Property 66148 photo 5
Property 66148 photo 6
Property 66148 photo 7
Property 66148 photo 8
Property 66148 photo 9
Property 66148 photo 10
Property 66148 photo 11
Property 66148 photo 12
Property 66148 photo 13

Details

  • Liczba pięter: 5
  • Rok budowy: 1964
  • Rok remontu: 2010
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: diesel
  • Warunek: Stary budynek
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 8640 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Apartament ma układ rożny Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
65 000 € 2321 €/m²
  • Kod obiektowy 34878
  • Metry kw. 28 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
85 000 € 1700 €/m²
  • Kod obiektowy 34880
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
65 000 € 60 000 € 1034 €/m²
  • Kod obiektowy 52854
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
108 000 € 3600 €/m²
  • Kod obiektowy 59744
  • Metry kw. 30 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
76 000 € 1288 €/m²
  • Kod obiektowy 62549
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
110 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 63856
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
105 000 € 6562 €/m²
  • Kod obiektowy 64130
  • Metry kw. 16 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
70 000 € 65 000 € 1477 €/m²
  • Kod obiektowy 64410
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
97 000 € 3233 €/m²
  • Kod obiektowy 65016
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
80 000 € 1600 €/m²
  • Kod obiektowy 66148
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera