Sprzedaż - Działka 6930 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Nea Potidaia
600 000 €
86 €/m²
Property 6659 photo 1
Property 6659 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 46 km

Opis

Na sprzedaż Działka6930 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki).

Lokalizacja