Sprzedany
Na zapytanie
Property 8178 photo 1
Property 8178 photo 2
Property 8178 photo 3
Property 8178 photo 4
Property 8178 photo 5
Property 8178 photo 6
Property 8178 photo 7
Property 8178 photo 8
Property 8178 photo 9
Property 8178 photo 10
Property 8178 photo 11
Property 8178 photo 12
Property 8178 photo 13
Property 8178 photo 14

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Liczba pokoi: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 179 metrów kwadratów na Mykonos. Parter się z salon, jedna kuchnia. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, salon, 2 łazienek z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, basen, parking, ogród, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 5800
  • Metry kw. 958 m²
  • Rooms 9
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 8977
  • Metry kw. 470 m²
  • Rooms 14
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 13440
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 13783
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
3 500 000 € 7777 €/m²
  • Kod obiektowy 16861
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
8 700 000 € 8405 €/m²
  • Kod obiektowy 25277
  • Metry kw. 1035 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
3 500 000 € 9722 €/m²
  • Kod obiektowy 30384
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 200 000 € 8800 €/m²
  • Kod obiektowy 42515
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
2 200 000 € 8800 €/m²
  • Kod obiektowy 42516
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 750 m

Subskrypcja newslettera