1 100 000 €
687 €/m²
Property 10832 photo 1
Property 10832 photo 2
Property 10832 photo 3
Property 10832 photo 4
Property 10832 photo 5
Property 10832 photo 6
Property 10832 photo 7
Property 10832 photo 8
Property 10832 photo 9
Property 10832 photo 10
Property 10832 photo 11

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 5 m
  • Odległość od lotniska: 49 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1600 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 960 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 100 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 4735
  • Metry kw. 12150 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 300 000 € 457 €/m²
  • Kod obiektowy 61266
  • Metry kw. 2840 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
1 100 000 € 687 €/m²
  • Kod obiektowy 10832
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
900 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 40796
  • Metry kw. 12458 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
1 100 000 € 91 €/m²
  • Kod obiektowy 35041
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
950 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 35370
  • Metry kw. 13244 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 12107
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 200 000 € 324 €/m²
  • Kod obiektowy 46560
  • Metry kw. 3700 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
1 000 000 € 193 €/m²
  • Kod obiektowy 59287
  • Metry kw. 5157 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
1 000 000 € 203 €/m²
  • Kod obiektowy 58035
  • Metry kw. 4913 m²
  • Odległość do plaży 10 m

Subskrypcja newslettera