1 300 000 €
457 €/m²
Property 61266 photo 1
Property 61266 photo 2
Property 61266 photo 3
Property 61266 photo 4
Property 61266 photo 5
Property 61266 photo 6
Property 61266 photo 7
Property 61266 photo 8
Property 61266 photo 9
Property 61266 photo 10
Property 61266 photo 11
Property 61266 photo 12
Property 61266 photo 13
Property 61266 photo 14
Property 61266 photo 15

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 180 m
  • Odległość od lotniska: 60 km

Opis

Na sprzedaż Działka2840 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 1705 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 300 000 € 457 €/m²
  • Kod obiektowy 61266
  • Metry kw. 2840 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
1 200 000 € 324 €/m²
  • Kod obiektowy 46560
  • Metry kw. 3700 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
1 600 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 44502
  • Metry kw. 13750 m²
  • Odległość do plaży 110 m
Sprzedaż
1 900 000 € 158 €/m²
  • Kod obiektowy 18043
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
1 600 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 62858
  • Metry kw. 15867 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
1 100 000 € 687 €/m²
  • Kod obiektowy 10832
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
1 060 000 € 187 €/m²
  • Kod obiektowy 42988
  • Metry kw. 5658 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
1 100 000 € 91 €/m²
  • Kod obiektowy 35041
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
1 200 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 22932
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 50 m

Subskrypcja newslettera