590 000 €
2622 €/m²
Property 11348 photo 1
Property 11348 photo 2
Property 11348 photo 3
Property 11348 photo 4
Property 11348 photo 5
Property 11348 photo 6
Property 11348 photo 7
Property 11348 photo 8
Property 11348 photo 9
Property 11348 photo 10
Property 11348 photo 11
Property 11348 photo 12
Property 11348 photo 13

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2006
  • Rok remontu: 2015
  • Liczba pokoi: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 20000 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Usługi

  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 225 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon, jedna kuchnia. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, salon, 2 łazienek. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.także zawiera wyposażenie, kominek, ogród, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 2459 €/m²
  • Kod obiektowy 37027
  • Metry kw. 244 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
674 650 € 2418 €/m²
  • Kod obiektowy 11617
  • Metry kw. 279 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
495 000 € 2379 €/m²
  • Kod obiektowy 66145
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
740 000 € 7400 €/m²
  • Kod obiektowy 56983
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
860 000 € 3909 €/m²
  • Kod obiektowy 12902
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
800 000 € 3088 €/m²
  • Kod obiektowy 36993
  • Metry kw. 259 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
520 000 € 4160 €/m²
  • Kod obiektowy 8412
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
650 000 € 2031 €/m²
  • Kod obiektowy 25949
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
600 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 4029
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera