Sprzedaż - Domek 220 m² na Attyce

Grecja Attyka Reszta Attyki
525 000 € 400 000 €
1818 €/m²
Property 37555 photo 1
Property 37555 photo 2
Property 37555 photo 3
Property 37555 photo 4
Property 37555 photo 5
Property 37555 photo 6
Property 37555 photo 7
Property 37555 photo 8
Property 37555 photo 9
Property 37555 photo 10
Property 37555 photo 11
Property 37555 photo 12
Property 37555 photo 13
Property 37555 photo 14
Property 37555 photo 15
Property 37555 photo 16
Property 37555 photo 17
Property 37555 photo 18
Property 37555 photo 19
Property 37555 photo 20
  • Kod obiektowy 37555
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Domek
  • Metry kw. 220 m²
  • Wielkosc gruntu 600 m²
  • Region Attyka
  • Location Reszta Attyki (Attyka)
  • Liczba pokoi 7

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1995
  • Rok remontu: 2012
  • Liczba pokoi: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 220 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Drugie piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, markiza, ogród, grill, winda, garaż, system alarmowe, spiżarnia.