650 000 €
2031 €/m²
Property 25949 photo 1
Property 25949 photo 2
Property 25949 photo 3
Property 25949 photo 4

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 50 m
  • Odległość od lotniska: 39 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 320 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka, spiżarnia. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią. Drugie piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, trawę, grill, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
720 000 € 3272 €/m²
  • Kod obiektowy 65215
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
650 000 € 2031 €/m²
  • Kod obiektowy 25949
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
700 000 € 2333 €/m²
  • Kod obiektowy 5441
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
525 000 € 1750 €/m²
  • Kod obiektowy 23786
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
580 000 € 2636 €/m²
  • Kod obiektowy 7520
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
750 000 € 1875 €/m²
  • Kod obiektowy 14152
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
600 000 € 2752 €/m²
  • Kod obiektowy 4028
  • Metry kw. 218 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
550 000 € 2244 €/m²
  • Kod obiektowy 16355
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
930 000 € 4061 €/m²
  • Kod obiektowy 54696
  • Metry kw. 229 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
930 000 € 3780 €/m²
  • Kod obiektowy 54698
  • Metry kw. 246 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera