600 000 €
2000 €/m²
Property 4029 photo 1
Property 4029 photo 2
Property 4029 photo 3
Property 4029 photo 4
Property 4029 photo 5
Property 4029 photo 6
Property 4029 photo 7
Property 4029 photo 8
Property 4029 photo 9
Property 4029 photo 10
Property 4029 photo 11
Property 4029 photo 12
Property 4029 photo 13
Property 4029 photo 14
Property 4029 photo 15
Property 4029 photo 16
Property 4029 photo 17

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 6
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 13 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 300 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 4 pięter. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka. Parter się z salon, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek. Drugie piętro się z salon, jedna łazienka. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kominek, parking, trawę, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
740 000 € 7400 €/m²
  • Kod obiektowy 56983
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
720 000 € 3272 €/m²
  • Kod obiektowy 65215
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
600 000 € 2459 €/m²
  • Kod obiektowy 37027
  • Metry kw. 244 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
700 000 € 2333 €/m²
  • Kod obiektowy 5441
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 11348
  • Metry kw. 225 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
650 000 € 2031 €/m²
  • Kod obiektowy 25949
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
610 000 € 2652 €/m²
  • Kod obiektowy 30168
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
600 000 € 2752 €/m²
  • Kod obiektowy 4028
  • Metry kw. 218 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
520 000 € 4160 €/m²
  • Kod obiektowy 8412
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 3088 €/m²
  • Kod obiektowy 36993
  • Metry kw. 259 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera