674 650 €
2418 €/m²
Property 11617 photo 1
Property 11617 photo 2
Property 11617 photo 3
Property 11617 photo 4
Property 11617 photo 5
Property 11617 photo 6
Property 11617 photo 7
Property 11617 photo 8
Property 11617 photo 9
Property 11617 photo 10
Property 11617 photo 11
Property 11617 photo 12
Property 11617 photo 13
Property 11617 photo 14
Property 11617 photo 15
Property 11617 photo 16
Property 11617 photo 17

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 2015
  • Liczba pokoi: 5
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • Odległość do morza: 1700 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 279 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 4 pięter. Parter się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka, spiżarnia. Drugie piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek. Trzecie piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, grill, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
610 000 € 2652 €/m²
  • Kod obiektowy 30168
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod obiektowy 36223
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
550 000 € 2244 €/m²
  • Kod obiektowy 16355
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
930 000 € 4061 €/m²
  • Kod obiektowy 54696
  • Metry kw. 229 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
740 000 € 7400 €/m²
  • Kod obiektowy 56983
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
674 650 € 2418 €/m²
  • Kod obiektowy 11617
  • Metry kw. 279 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
620 000 € 2296 €/m²
  • Kod obiektowy 54317
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
700 000 € 2333 €/m²
  • Kod obiektowy 5441
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
800 000 € 3088 €/m²
  • Kod obiektowy 36993
  • Metry kw. 259 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
720 000 € 3272 €/m²
  • Kod obiektowy 65215
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera