960 000 €
3276 €/m²
Property 14365 photo 1
Property 14365 photo 2
Property 14365 photo 3
Property 14365 photo 4
Property 14365 photo 5
Property 14365 photo 6
Property 14365 photo 7
Property 14365 photo 8
Property 14365 photo 9
Property 14365 photo 10

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 110 km

Usługi

  • Kominek

Opis

Na sprzedaż2-piętrowy dom o powierzchni 293 metrów kwadratów w Loutraki. Parter się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Dom wolnostojący ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, ogród, trawę, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 060 000 € 3533 €/m²
  • Kod obiektowy 11411
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
960 000 € 3276 €/m²
  • Kod obiektowy 14365
  • Metry kw. 293 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 200 000 € 2553 €/m²
  • Kod obiektowy 19500
  • Metry kw. 470 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
950 000 € 2526 €/m²
  • Kod obiektowy 23311
  • Metry kw. 376 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 250 000 € 5787 €/m²
  • Kod obiektowy 25487
  • Metry kw. 216 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
999 000 € 3727 €/m²
  • Kod obiektowy 37768
  • Metry kw. 268 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera