950 000 €
2527 €/m²
Property 23311 photo 1
Property 23311 photo 2
Property 23311 photo 3
Property 23311 photo 4
Property 23311 photo 5
Property 23311 photo 6
Property 23311 photo 7
Property 23311 photo 8
Property 23311 photo 9
Property 23311 photo 10
Property 23311 photo 11
Property 23311 photo 12
Property 23311 photo 13
Property 23311 photo 14
Property 23311 photo 15
Property 23311 photo 16
Property 23311 photo 17
Property 23311 photo 18
Property 23311 photo 19
Property 23311 photo 20
Property 23311 photo 21

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2011
  • Liczba pokoi: 7
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość od lotniska: 83 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż2-piętrowy dom o powierzchni 376 metrów kwadratów w Loutraki. Pół-piwnica się z 2 sypialnie, spiżarnia. Parter się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, salon, jedna łazienka, jedna łazienka. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 060 000 € 3533 €/m²
  • Kod obiektowy 11411
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
960 000 € 3276 €/m²
  • Kod obiektowy 14365
  • Metry kw. 293 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 200 000 € 2553 €/m²
  • Kod obiektowy 19500
  • Metry kw. 470 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
950 000 € 2526 €/m²
  • Kod obiektowy 23311
  • Metry kw. 376 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 250 000 € 5787 €/m²
  • Kod obiektowy 25487
  • Metry kw. 216 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
999 000 € 3727 €/m²
  • Kod obiektowy 37768
  • Metry kw. 268 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera