Sprzedaż - Willa 420 m² w centralnej Gercji

Grecja Sterea Ellada Phthiotis Malesina Teologos
Na zapytanie
Property 11633 photo 1
Property 11633 photo 2
Property 11633 photo 3
Property 11633 photo 4
Property 11633 photo 5
Property 11633 photo 6
Property 11633 photo 7
Property 11633 photo 8
Property 11633 photo 9
Property 11633 photo 10
Property 11633 photo 11
Property 11633 photo 12
Property 11633 photo 13
Property 11633 photo 14
Property 11633 photo 15
Property 11633 photo 16
Property 11633 photo 17
Property 11633 photo 18
Property 11633 photo 19
Property 11633 photo 20
Property 11633 photo 21
Property 11633 photo 22
Property 11633 photo 23

Details

  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 5
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 280 m
  • Odległość od lotniska: 63 km

Usługi

  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż 4-piętrowa willa o powierzchni 420 metrów kwadratów w centralnej Gercji. Pół-piwnica się z jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Parter się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, 2 spiżarni. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 11633
  • Metry kw. 420 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 550 000 € 2605 €/m²
  • Kod obiektowy 12286
  • Metry kw. 595 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
550 000 € 948 €/m²
  • Kod obiektowy 22101
  • Metry kw. 580 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
530 000 € 2120 €/m²
  • Kod obiektowy 24263
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 6
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 29209
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
680 000 € 2266 €/m²
  • Kod obiektowy 34663
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
450 000 € 2368 €/m²
  • Kod obiektowy 38266
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
380 000 € 1583 €/m²
  • Kod obiektowy 38670
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera